KONST / Litografier / Litografi 8772637
nr 877 2637
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, Pablo Picasso (1881-1973), onumrerad och osignerad, motivets mått: 92x40
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:28:16
1.000 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso